Viktorina „Pažįstu savo šalį“

Kovo 6 dieną mūsų įstaigos  vyresniukų  grupės ir priešmokyklinukai dalyvavo viktorinoje „Pažįstų savo šalį“. Komandos buvo mišrios, iš skirtingo amžiaus vaikų, bei pedagogo. Užduotys įvairios, bet visos jos susijusios su Lietuva, jos gamta, miestais, simbolika, žmonėmis, muzika.

Daugeli užduočių vaikai įveikė lengvai, nes  ruošdamiesi Lietuvos šimtmečio paminėjimui vaikams buvo sudarytos sąlygos, kuo daugiau sužinoti, pamatyti,  išgirsti apie savo šalį. Buvo ir tokių užduočių, kurios vertė pagalvoti, pasiginčyti, kol komandos priėmė bendrą sprendimą.

Pertraukėlių metu vaikai dainavo liaudies dainas, mankštinosi. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad visos komandos surinko po vienodai taškų, todėl skyriaus vedėja V. Ubartienė pasveikino visas laimėjusias komandas ir įteikė padėkas.

Viktorinos organizatorės ir vedėjos Asta Jankauskienė, Violeta Poškienė