Vaikų gynimo dienos rytmetis

Šį saulėtą, gražų, vasaros rytą vaikus ir darželio bendruomenę į lauko aikštyną pakvietė nuotaikingai skambanti, vaikų pamėgta muzika. Vaikai nešini įvairiaspalviais balionais, muilo burbulais, kreidelėmis atskubėjo čia, kur jų laukė nesudėtingos estafetės.

„Kačiukų“ grupės auklėtoja, Rita Račienė, pasveikino visus vaikučius su gražia vaikų švente, palinkėjo augti sveikiems, dideliems, būti geriems ir priminė vaikučiams, kad neužmirštų pasveikinti savo tėvelių su artėjančia tėvų diena.

Kaitinant karštai, vasariškai saulutei vaikai truputį pasportavę, pievelėje pūtė muilo burbulus, juos žaismingai gaudė, piešė kreidelėmis ant šaligatvio. Smagiai žaidė, šoko ir dainavo, netrūko skambaus vaikiško juoko.

Metodinio darbo organizatorė, Ingrida Žadeikienė, vaikus sudomino pakviesdama juos piešti ant maistinės plėvelės guašu. Tarp medžių ištemtoje plėvelėje galėjome džiaugtis vaikų kūryba. O ji tikrai spalvinga. Grožėjomės nupieštomis vasariškomis saulėmis, įvairiaspalvėmis gėlėmis, širdelėmis, debesėliais, žolyte…

Šventės pabaigoje, darželio vedėja, Valerija Ubartienė, sveikindama mažuosius su gražia, saulėta vaikų diena, pasidžiaugė vaikų gera nuotaika, jų vikrumu, gražiais piešinėliais ir įteikė jiems muzikinio spektaklio „Melagio pilis“ diskus,  pamalonino saldžiomis dovanėlėmis.

Šventiniam rytmečiui pasibaigus, vaikai dalinosi šventės įspūdžiais, džiaugėsi ir vaišinosi saldainiais.

Vyresnioji auklėtoja Rasa Užienė