MAMYČIŲ ŠVENTĖ

Begalinės meilės apsupty

Tau dėkoju, Mama.

Kad esi ir šildai,

Rūpinies manim.

Ačiū tau, Mamyte

Tariame širdim.

 

MAMYČIŲ ŠVENTĖS

Viščiukų“ gr. – 05.02 – 15.00

„Saulės zuikučių“ gr. – 05.03 – 9.30

„Nykštukų“ gr. – 05.03 – 10.30

„Kačiukų“ gr. – 05.03 – 15.15

„Pelėdžiukų“ gr. – 05.03 – 16.00

 

ŠEIMOS ŠVENTĖS

„Boružėlių“ gr. – 05.08 – 15.30

„Sveikuoliukų‘ gr. – 05.08 – 13.00

KALĖDINIAI RENGINIAI

Kviečiame į šventinius renginius, kurie vyks:

Gruodžio 18 d.

16.30 – „Boružėlės“

Gruodžio 19 d.

14.00 – „Sveikuoliukai“

15.30 – „Viščiukai“

16.30 – „Pelėdžiukai“

Gruodžio 20 d.

9.30 – „Saulės zuikučiai“

10.30 – „Nykštukai“

15.30 –„Kačiukai“

MOKYTOJŲ DIENOS ŠVENTĖ

Tau, Mokytojau, šypsena.

Didžiausioj Tavo šventėj.

Ir mylinčių akių kalba –

Išmokyk mus gyventi.

 

Visi Mokytojai buvo pakviesti į muzikos salę. Šventinė nuotaika tvyrojo visame kame: rudeniu alsuojančios gėlės salėje, džiugiai besišypsantys vaikučiai ir patys mokytojai, tokie rimti ir susimąstę, pasipuošę. Šventės vedėja (priešmokyklinio ugdymo pedagogė Snieguolė Bogužienė) šiltais žodžiais sveikino savo kolegas su tokia gražia profesine švente. Vaikučių būrys(ir mūsų mažųjų ugdytinių, ir gimnazijos mokinukų) deklamavo eiles, šoko ir dainavo. Juos paruošė mūsų pedagogės (Jūratė Petrošienė, Rima Juškuvienė ir Snieguolė Bogužienė). Malonus siurprizas buvo pačios muzikos mokytojos Jūratės Petrošienės atliekama daina, skirta savo kolegoms.

Mokytojus sveikino ir skyriaus vedėja Valerija Ubartienė. Ji įteikė padėkas už ilgametį ir nuoširdų pedagoginį darbą su pačiais mažiausiais ugdytiniais – ikimokyklinukais. Danutė Kriaučiūnienė jau 35 metus išdalino, kasdieną jais besirūpindama, tarsi antroji mama. Jūratė Petrošienė 30 metų moko darželiečius dainuoti ir šokti. Nei viena šventė nepraeina be šios mokytojos . Taip pat buvo pasveikinta naujai pas mus pradėjusi dirbti meninio ugdymo mokytoja Ingrida Žadeikienė.

Šventinių sveikinimų netrūko ir grupėse. Tėveliai kartu su vaikučiais sveikino pedagoges su jų švente.

Ir gamta pasveikino Mokytojus, pasipuošdama margaspalvėmis lapų kompozicijomis. Žiūri pro langą į auksaspalvį kilimą ir nejučia atsidūsti: prabėgo dar vieneri pedagoginiai metai. Atrodo, vargo ir rūpesčių kaip ir nebūta. Širdis džiaugsmingai suspurda. Ir tu supranti, kad dar privalai eiti į priekį, ten, kur klega mažieji tavo ugdytiniai.

Skyriaus vedėja Valerija Ubartienė

Artėjančių švenčių belaukiant!

istock_000002430599large-h

Tekrinta baltos snaigės, atnešdamos Jums gražią viltį ir tikėjimą.

Tekrykštauja sniego jūroje linksmi ir laimingi vaikai.

Tesiaučia pūga, pasėdama kiekvieno namuose santarvę ir gerumą.

Tedovanoja Jums Kalėdų Senelis džiaugsmą glėbiais.

KALĖDINIAI RENGINIAI

                                                  Gruodžio 21 d.

  • 16.00 – „Kačiukai“

                                                  Gruodžio 22 d.

  • 9.30 – „Saulės zuikučiai“
  • 10.30 – „Viščiukai“
  • 13.00 – „Sveikuoliukai“
  • 15.00 – „Boružėlės“
  • 16.00 – „Nykštukai“
  • 17.00 – Pelėdžiukai“

Rugsėjo 1-osios šventė „Smalsieji pabiručiai pasitinka rugsėjį“

Atrodytų, jau pati gamta pasistengė, kad Rugsėjo 1 – ąją pasitiktume su šventine nuotaika: nuo pat ryto džiugino giedras dangus ir skaisti saulutė. Visą Ventos miestą užplūdo būriai mažųjų vaikučių ir mokinukų, kurie savo rankose nešė įvairiaspalves rudenines gėlytes.
Mūsų darželyje taip pat jautėsi šventinė nuotaika. Vaikučiai rinkosi į grupes, kur jų laukė draugai ir auklėtojos. Po pusryčių visi skubėjo į muzikos salę, kur juos pasitiko žaismingi pasakų personažai: Žiogas (auklėtoja Reda Petkevičienė), Bitė (auklėtojos padėjėja Sandra Tiškutė), Varlė (priešmokyklinio ugdymo pedagogė Asta Jankauskienė), ir Boružė (priešmokyklinio ugdymo pedagogė Snieguolė Bogužienė), kurie linksmino vaikučius ir jų tėvelius.
Šventės pabaigoje skyriaus vedėja Valerija Ubartienė pasveikino visus susirinkusius po vasaros atostogų, palinkėjo kūrybiškų ir prasmingų mokslo metų. Taip pat visas grupes apdovanojo saldžiomis dovanėlėmis.
Neformalaus meninio ugdymo pedagogas Vladas Danauskas pakvietė vaikučius ateiti į lauko aikštyną ir sudalyvauti piešimo ant asfalto parodėlėje. Pirmoji mokslo metų diena vaikučiams buvo prasminga ir turininga. Visą dieną linksmai šurmuliavę, vakare su tėveliais keliavo į namučius.

fotorcreated

Skyriaus vedėja Valerija Ubartienė

Kvietimas į Rugsėjo 1-osios šventę

rug1

Ant rudenėjančio dangaus

Pripieškim saulės spindulių,

Kad nebeliūdintų žmogaus

Rugsėjo žingsniai, ir tikėkim –

Dienų spalvotame fone

Bus gera plaukt rudens upe…

Rugsėjis dovanoja mums gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių šventę. Linkime visiems kantrybės, ištvermės, kuo daugiau džiugių akimirkų, energijos ir veržlaus kūrybiškumo.

KVIEČIAME VISUS Į RUGSĖJO 1-OSIOS ŠVENTĘ „SMALSIEJI PABIRUČIAI PASITINKA RUGSĖJĮ“, KURI ĮVYKS RUGSĖJO 1 DIENĄ 9 VAL. ĮSTAIGOS MUZIKOS SALĖJE.

SVEIKINAME!

Balandžio 27 dieną darželio priešmokyklinių grupių komanda dalyvavo rajoniniame šaškių turnyre. Augustas Basys iškovojo 3 vietą berniukų grupėje. Augustas Kiudulas – 4 vieta. Mergaičių grupėje Ema Kondrotaitė  – 4 vieta, Greta Pudžimytė – 7 vieta.

FotorCreated

Sveikinimas jubiliejaus proga

O metai skuba, ir kiekvieną dieną

Mes kalendoriaus verčiame lapus.

Naujais darbais matuojame šiandieną,

Rytoj jau skubame atlikt naujus…

Šie metai mūsų bendruomenei turtingi jubiliejais. Ir vėl susirinkome į būrį, kad pasveikintumėme su garbingu šešiasdešimtmečiu priešmokyklinio ugdymo pedagogę, auklėtoją metodininkę, Violetą Poškienę. Pedagogė Violeta mūsų darželyje dirba jau nuo 1983 metų. Visus tuos metus ji buvo ne tik kruopšti ir rūpestinga auklėtoja, bet ir aktyvi visuomenininkė. Nuolat siekė žinių ir tobulėjimo, įgijo auklėtojos metodininkės kvalifikacinę kategoriją. Savo sukaupta patirtimi noriai dalijosi su jaunesnėmis kolegėmis.

Visi kolegos turėjo ką pasakyti, už ką padėkoti ir ko palinkėti jubiliatei. Linkėjo jai patirti dar daug nepakartojamų akimirkų, džiaugsmingų valandų, prasmingų dienų ir laimingų metų. Kad  kiekviena nauja diena būtų tarytum nauja šventė: kupina išminties, ramybės ir pilnatvės.

FotorCreated

Skyriaus vedėja Valerija Ubartienė