MOKYTOJŲ DIENOS ŠVENTĖ

Tau, Mokytojau, šypsena.

Didžiausioj Tavo šventėj.

Ir mylinčių akių kalba –

Išmokyk mus gyventi.

 

Visi Mokytojai buvo pakviesti į muzikos salę. Šventinė nuotaika tvyrojo visame kame: rudeniu alsuojančios gėlės salėje, džiugiai besišypsantys vaikučiai ir patys mokytojai, tokie rimti ir susimąstę, pasipuošę. Šventės vedėja (priešmokyklinio ugdymo pedagogė Snieguolė Bogužienė) šiltais žodžiais sveikino savo kolegas su tokia gražia profesine švente. Vaikučių būrys(ir mūsų mažųjų ugdytinių, ir gimnazijos mokinukų) deklamavo eiles, šoko ir dainavo. Juos paruošė mūsų pedagogės (Jūratė Petrošienė, Rima Juškuvienė ir Snieguolė Bogužienė). Malonus siurprizas buvo pačios muzikos mokytojos Jūratės Petrošienės atliekama daina, skirta savo kolegoms.

Mokytojus sveikino ir skyriaus vedėja Valerija Ubartienė. Ji įteikė padėkas už ilgametį ir nuoširdų pedagoginį darbą su pačiais mažiausiais ugdytiniais – ikimokyklinukais. Danutė Kriaučiūnienė jau 35 metus išdalino, kasdieną jais besirūpindama, tarsi antroji mama. Jūratė Petrošienė 30 metų moko darželiečius dainuoti ir šokti. Nei viena šventė nepraeina be šios mokytojos . Taip pat buvo pasveikinta naujai pas mus pradėjusi dirbti meninio ugdymo mokytoja Ingrida Žadeikienė.

Šventinių sveikinimų netrūko ir grupėse. Tėveliai kartu su vaikučiais sveikino pedagoges su jų švente.

Ir gamta pasveikino Mokytojus, pasipuošdama margaspalvėmis lapų kompozicijomis. Žiūri pro langą į auksaspalvį kilimą ir nejučia atsidūsti: prabėgo dar vieneri pedagoginiai metai. Atrodo, vargo ir rūpesčių kaip ir nebūta. Širdis džiaugsmingai suspurda. Ir tu supranti, kad dar privalai eiti į priekį, ten, kur klega mažieji tavo ugdytiniai.

Skyriaus vedėja Valerija Ubartienė

Artėjančių švenčių belaukiant!

istock_000002430599large-h

Tekrinta baltos snaigės, atnešdamos Jums gražią viltį ir tikėjimą.

Tekrykštauja sniego jūroje linksmi ir laimingi vaikai.

Tesiaučia pūga, pasėdama kiekvieno namuose santarvę ir gerumą.

Tedovanoja Jums Kalėdų Senelis džiaugsmą glėbiais.

KALĖDINIAI RENGINIAI

                                                  Gruodžio 21 d.

  • 16.00 – „Kačiukai“

                                                  Gruodžio 22 d.

  • 9.30 – „Saulės zuikučiai“
  • 10.30 – „Viščiukai“
  • 13.00 – „Sveikuoliukai“
  • 15.00 – „Boružėlės“
  • 16.00 – „Nykštukai“
  • 17.00 – Pelėdžiukai“

Rugsėjo 1-osios šventė „Smalsieji pabiručiai pasitinka rugsėjį“

Atrodytų, jau pati gamta pasistengė, kad Rugsėjo 1 – ąją pasitiktume su šventine nuotaika: nuo pat ryto džiugino giedras dangus ir skaisti saulutė. Visą Ventos miestą užplūdo būriai mažųjų vaikučių ir mokinukų, kurie savo rankose nešė įvairiaspalves rudenines gėlytes.
Mūsų darželyje taip pat jautėsi šventinė nuotaika. Vaikučiai rinkosi į grupes, kur jų laukė draugai ir auklėtojos. Po pusryčių visi skubėjo į muzikos salę, kur juos pasitiko žaismingi pasakų personažai: Žiogas (auklėtoja Reda Petkevičienė), Bitė (auklėtojos padėjėja Sandra Tiškutė), Varlė (priešmokyklinio ugdymo pedagogė Asta Jankauskienė), ir Boružė (priešmokyklinio ugdymo pedagogė Snieguolė Bogužienė), kurie linksmino vaikučius ir jų tėvelius.
Šventės pabaigoje skyriaus vedėja Valerija Ubartienė pasveikino visus susirinkusius po vasaros atostogų, palinkėjo kūrybiškų ir prasmingų mokslo metų. Taip pat visas grupes apdovanojo saldžiomis dovanėlėmis.
Neformalaus meninio ugdymo pedagogas Vladas Danauskas pakvietė vaikučius ateiti į lauko aikštyną ir sudalyvauti piešimo ant asfalto parodėlėje. Pirmoji mokslo metų diena vaikučiams buvo prasminga ir turininga. Visą dieną linksmai šurmuliavę, vakare su tėveliais keliavo į namučius.

fotorcreated

Skyriaus vedėja Valerija Ubartienė

Kvietimas į Rugsėjo 1-osios šventę

rug1

Ant rudenėjančio dangaus

Pripieškim saulės spindulių,

Kad nebeliūdintų žmogaus

Rugsėjo žingsniai, ir tikėkim –

Dienų spalvotame fone

Bus gera plaukt rudens upe…

Rugsėjis dovanoja mums gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių šventę. Linkime visiems kantrybės, ištvermės, kuo daugiau džiugių akimirkų, energijos ir veržlaus kūrybiškumo.

KVIEČIAME VISUS Į RUGSĖJO 1-OSIOS ŠVENTĘ „SMALSIEJI PABIRUČIAI PASITINKA RUGSĖJĮ“, KURI ĮVYKS RUGSĖJO 1 DIENĄ 9 VAL. ĮSTAIGOS MUZIKOS SALĖJE.

SVEIKINAME!

Balandžio 27 dieną darželio priešmokyklinių grupių komanda dalyvavo rajoniniame šaškių turnyre. Augustas Basys iškovojo 3 vietą berniukų grupėje. Augustas Kiudulas – 4 vieta. Mergaičių grupėje Ema Kondrotaitė  – 4 vieta, Greta Pudžimytė – 7 vieta.

FotorCreated

Sveikinimas jubiliejaus proga

O metai skuba, ir kiekvieną dieną

Mes kalendoriaus verčiame lapus.

Naujais darbais matuojame šiandieną,

Rytoj jau skubame atlikt naujus…

Šie metai mūsų bendruomenei turtingi jubiliejais. Ir vėl susirinkome į būrį, kad pasveikintumėme su garbingu šešiasdešimtmečiu priešmokyklinio ugdymo pedagogę, auklėtoją metodininkę, Violetą Poškienę. Pedagogė Violeta mūsų darželyje dirba jau nuo 1983 metų. Visus tuos metus ji buvo ne tik kruopšti ir rūpestinga auklėtoja, bet ir aktyvi visuomenininkė. Nuolat siekė žinių ir tobulėjimo, įgijo auklėtojos metodininkės kvalifikacinę kategoriją. Savo sukaupta patirtimi noriai dalijosi su jaunesnėmis kolegėmis.

Visi kolegos turėjo ką pasakyti, už ką padėkoti ir ko palinkėti jubiliatei. Linkėjo jai patirti dar daug nepakartojamų akimirkų, džiaugsmingų valandų, prasmingų dienų ir laimingų metų. Kad  kiekviena nauja diena būtų tarytum nauja šventė: kupina išminties, ramybės ir pilnatvės.

FotorCreated

Skyriaus vedėja Valerija Ubartienė

Pasveikinome su garbingu jubiliejumi

Ne skaičiai nulemia metus,

O mūs keliai, darbai ir mintys.

Tuo, kuo praturtinam kitus,

Mokėdami save dalinti…

 

Mūsų skyriaus meninio ugdymo pedagogas Vladas Danauskas atšventė gražaus jubiliejaus sukaktį – 60- metį. Ta proga visi bendradarbiai susirinko į salę pagerbti jubiliato.

Skyriaus vedėja Valerija Ubartienė padėkojo pedagogui už ilgametį kruopštų darbą, tolerantiškumą, nuoširdumą ir įteikė padėką. Kolegą nuoširdžiai sveikino ir kiti darbuotojai. Suėję į būrį, visi dalijosi maloniais prisiminimais, kurių nestigo per kartu išdirbtus metus. Dėkojo Vladui už tai, kad jis visuomet malonus, paslaugus, draugiškai su visais bendraujantis.

Palinkėjome jubiliatui, kad jis visad išliktų toks, kokį mes jį pažįstame: su jaukia šypsena ir siela, sklidina jaunystės.

FotorCreated

Skyriaus vedėja Valerija Ubartienė

Adventas – tai laukimas…

Pažvelk, vaikeli, medžiai kaip nurimę!

Pamynę puošnų rūbą sau po kojom.

Kokia rimtis, koks įstabus gražumas

Advento naktį miglomis nuklostė…

Lapkritis užleido vietą gruodžiui; žemę sustingdė gruodas. Šis laikas atnešė pasikeitimų ne tik gamtoje, bet ir pačiuose žmonėse. Gruodis – Advento mėnuo, nes jo ramybė ir susikaupimas padeda mums pasiruošti Kalėdoms. Keturios Advento savaitės yra švenčiamos, nupynus Advento vainiką ir papuošus jį keturiomis žvakėmis. Advento laikotarpiu yra labai mėgstami kalendoriai. Adventas – dar ne Kalėdos, nors daug kur miestuose įžiebiamos Kalėdų eglės. Tačiau tai tik pasiruošimo laikas. Laukimo laikas. Šiuo metu reikia išsivalyti namus: išsikuopti, išnešti viską, kas nereikalinga. Manoma, kad tik tuomet į tuščią vietą ateis daug naujų ir gerų dalykų. Adventas – labai nuostabus metų laikotarpis. Jis mums suteikia galimybę išgyventi daug nepakartojamų akimirkų. Susikaupkime, apmąstykime, pažvelkime į mus supančią aplinką kitomis akimis. Ir tada pajusime savyje vidinį džiaugsmą…

Mūsų darželyje taip pat jaučiasi adventas. Visi darbuotojai pasinėrė į gerų darbų karuselę. Grupėse auklėtojos su vaikučiais pasipuošė eglutes, nusipynė adventinius vainikus, pasikabino adventinius kalendorius, pasigamino įvairiausių žaisliukų, kuriais išdabino grupes ir kitas erdves. Vaikučiai kantriai rašė laiškus Kalėdų Seneliui. Tikėkimės, kad jų norai išsipildys…

foto1

Skyriaus vedėja  Valerija Ubartienė