ŠVENTINIS RYTMETYS „OBUOLIUKAI, OBUOLIAI“

Dar vis besišypsanti rudens saulutė visus vaikučius, tėvelius ir darželio bendruomenę sukvietė į nuostabų rudenėlio sodą, kuriame puikavosi gražuolės obelaitės, prinokinusios vaikams daug skanių, sultingų, įvairiaspalvių obuoliukų.

Sode vaikučius pasitiko dėdė Rudenėlis (auklėtoja Rasa Užienė) ir ežiukas (auklėtoja Danutė Kriaučiūnienė). Vaikai sustoję rateliais prie obelaičių dainavo, žaidė ratelius, įminė mįsles, skaičiavo obuoliukus, atsakinėjo į klausimus, nuotaikingai grupės save pristatė eilėraštuku apie obuoliukus.

O kokia šventė be varžytuvių? Buvo daug skambaus juoko ir džiugių akimirkų varžantis įvairiuose rungtyse: nešant obuoliuką lėkštėje viena ranka, surenkant skirtingų spalvų obuoliukus į krepšelius, kandant obuoliuką, pakabintą ant virvutės ir t. t.

Vaikai galėjo pozuoti prie ‚obuoliukų“ foto sienos ir vaišintis patiekalais iš obuolių (pyragu, bandelėmis, keptais ir džiovintais obuoliais, obuoliene, skanauti sultimis.

Tai buvo nuoširdi, kupina džiaugsmo bendravimo valandėlė. Šventės pabaigoje vaikai su auklėtojomis ir tėveliais iš obuolių sudėliojo didelio obuolio dėlionę.

Nuotaikinga, išradinga šventė suartino vaikus, tėvelius, pedagogus, patiriant bendravimo ir bendradarbiavimo džiaugsmą.

Vyresnioji auklėtoja Rasa Užienė.