Šventinis Atvelykio rytmetis

Klegėdami, čiauškėdami, nešini Margučiais į salę rinkosi vaikučiai ir pamatė po didžiuliu kiaušiniu miegančią „Zuikienę“. Pažadinta Zuikienė labai apsidžiaugė dideliu būriu vaikų ir paprašė jų padėti papuošti kiaušinį. O kiaušinį puošėme, jau iš anksto pasiruoštomis juostomis ant kurių buvo panaudojant gamtinę medžiagą sukurti raštai pagal Lietuvių liaudies ornamentiką.

Su vyresniaisiais prisiminėme Atvelykio tradicijas, išmokome kiaušiniavimo  posmelį:

Aš mažas vaikelis, kaip pupų pėdelis

Prie slenksčio stoviu, kiaušinio noriu…

„Nykštukų“ grupė padainavo dainelę „Saulelė“, „Kačiukai“ pradžiugino gražiu eilėraštuku apie pavasarį. O koks Atvelykis be margučių ridenimo, riedėjo jie per rankytes, ridenome su lazdomis, riedėjo loveliais…

Visus gerus, linksmus vaikus Zuikienė pavaišino Zuikienės grybukais. Labai dėkoju auklėtojoms už pastangas, kūrybiškumą kuriant „Margučio“ raštus.

 

Metodinio darbo organizatorė Ingrida Žadeikienė