Svečiuose pas drugelius

Gegužės 2 dieną, priešmokyklinės grupės „Pelėdžiukai“ ugdytiniai lankėsi Akmenės krašto muziejuje. Susipažino su ekspozicijomis, senoviniais daiktais, liaudies menininkų darbais.

Dideli susidomėjimą sukėlė mineralų ir fosilijų kolekcija. Fosilijos – juros periodo gyvūnų suakmenėjusios liekanos: amonitų kiaukutai, belemnitų skeleto dalys, dar vadinami „velnio pirštais“, įvairių moliuskų kiaukutai, kitų vandenyje gyvenusių gyvūnų ir augalų liekanos ar žymės akmenyje. Susižavėjo vaikai  ir didžiule drugelių kolekcija.

Smagiausia dalis  – tai gyvų drugelių stebėjimas. Čia jie susipažino su drugelio gyvenimo ciklu, stebėjo, kaip drugeliai maitinasi vaisiais. Vaikams kilo nemažai klausimų. Po to vaikai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Drugelio vėlimas“. Daug įspūdžių, žinių, teigiamų emocijų  išvykos metu patyrė vaikai.

Priešmokyklinės grupės pedagogė, mokytoja metodininkė Asta Jankauskienė