Solidorumo bėgimas 2017

Solidarumo bėgimas – jau tradiciniu tapęs organizacijos „Gelbėkit vaikus“ bėgimas, Lietuvoje rengiamas 4-ąjį kartą. Šio projekto tikslas yra ne tik surinkti lėšų, bet ir puoselėti solidarumą tarp skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos ir įvairaus amžiaus žmonių. Susibūrę bendrai sportinei veiklai vaikai, vedini kilnių tikslų, stengiasi nubėgti kuo daugiau solidarumo kilometrų ir padėti kitiems vaikams.

Mūsų Ventos darželio priešmokyklinukai jame dalyvauja jau 3 metus, nors mes nubėgta atstumą nematuojame kilometrais, bet vaikų ir entuziazmas, ir noras padėti kitiems, didelis. Solidarumo akciją remia tėveliai. Solidarumo bėgimo akcija padeda Zambijos vaikams, kurie gyvena skurde, dalis surinktų pinigų bus skirta medicinos punktui įrengti Chikabuke – pradinėje mokykloje, kur bus teikiama būtiniausia sveikatos priežiūros paslaugos vaikams nuo 3 iki 9 metų. Prieš dalyvaudami bėgime su vaikais kalbėjomės apie pagalbą, draugiškumą, užuojautą. Stengiamės jų mažose širdelėse pasėti gerumo daigelį.

   

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė auklėtoja metodininkė Asta Jankauskienė