Solidarumo bėgimas – už laimingus vaikus

Jau tapo tradicija kasmet priešmokyklinukams sudalyvauti solidarumo bėgime. Šio bėgimo misija – pasaulį daryti geresne vieta, skatinant solidarumą ir renkant paramą tiems, kam jos labiausiai reikia. Solidarumo bėgimą globoja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė, palaiko LR Švietimo ir mokslo ministerija bei Ukrainos ambasada Lietuvoje.

Vaikams buvo paaiškinta, kad ne visi vaikai gali džiaugtis laiminga vaikyste, kad nemaža dalis yra skurstančiu, augančių vaikų namuose, o Ukrainos vaikai savo namus turėjo palikti dėl karinio konflikto.

Dalyvaudami solidarumo bėgime prisidėjome prie to, kad visi vaikai galėtų gyventi saugesnėje aplinkoje, turėtų saugias žaidimo aikšteles. Vaikų rėmėjais bėgime tapo artimieji šeimos nariai, o bėgimas smagesnis vien jau todėl, kad bėgome dideliame gimnazijos stadione.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė, auklėtoja metodininkė Asta Jankauskienė