Saldi pamokėlė Šiaulių „Rūtos“ saldainių fabrike

Gruodžio 6 dieną priešmokyklinių grupių ugdytiniai, lydimi pedagogių Snieguolės Bogužienės, Astos Jankauskienės ir Valerijos Ubartienės, vyko į Šiaulių „Rūtos“ saldainių fabriką ir dalyvavo edukacinėje programoje „Šokolado kelias“.

Apsilankę muziejuje vaikai susipažino su šokolado istorija, sužinojo, kaip šokoladas ir jo vartojimo tradicijos keitėsi bėgant amžiams. Išgirdo apie ilgiausiai šalyje veikiantį saldainių fabriką „Rūta“.

Įdomiausia ir smagiausia išvykos dalis buvo šokolado dirbtuvėlėse, kur vaikai tapo šokoladinių saldainių meistrais. Išklausę ir pamatę, kaip gaminami rankų darbo saldainiai, netrukus ir patys gamino savo šokoladinius skanumynus. Savo gamybos saldainius, susidėję į paruoštas dėžutes, parvežė lauktuvių savo tėveliams, sesutėms ir broliukams.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Snieguolė Bogužienė