Rugsėjo 1- osios šventė darželyje

Pasidabinę šermukšnių karoliais,
Apsiginklavę spalvingais kardeliais,
Pradedam naują kelionę
Pažinimo takais ir takeliais.

Rugsėjo pirmosios rytą būriai vaikučių, šventiškai pasipuošusių ir nešinų spalvingomis gėlių puokštėmis, skubėjo į darželius ir mokyklas. Mūsų darželio ugdytiniai ir jų tėveliai susirinko į muzikos salę, kur visus pasitiko Varliukai (priešmokyklinio ugdymo pedagogės Asta Jankauskienė, Snieguolė Bogužienė ir auklėtoja Danutė Kriaučiūnienė). Jie pasveikino visus su Rugsėjo 1-ąja, Mokslo ir žinių diena, palinkėjo būti stropiais, draugiškais ir žingeidžiais.

Varliukai linksmino vaikučius, kviesdami juos į muzikinius ratelius, kiekvienai grupei įteikė po raktą. Šventės metu visus lydėjo pakili ir džiugi nuotaika. Skyriaus vedėja Valerija Ubartienė pasidžiaugė, kad visi taip gausiai susirinko po vasaros atostogų: pailsėję, kupini džiugių įspūdžių. Palinkėjo vaikučiams kuo daugiau sužinoti, patirti, išbandyti, džiuginti tėvelius ir pedagogus gerais savo pasiekimais. Visoms grupėms buvo įteiktos saldžios dovanėlės. Vėliau visi skubėjo į savo grupes, kur vaišinosi, bendravo, dalinosi patirtais vasaros nuotykiais.

Skyriaus vedėja Valerija Ubartienė