Rudens gėrybių parodėlė „Rudens karalystėj daržovių puota“

IMG_5686
Vos ruduo tik prasidėjo,

Dėdė Derlius atidundėjo.

Obuolių pilni maišai-

Džiaugiamės visi labai.

Rudens artuma su kiekviena diena tampa vis aiškesnė. Diena ima lenktyniauti su naktimi – tada ir pajuntame švelnų rudens dvelkimą. Pažvelgiame į susimąsčiusį klevą, kuris iš lėto margina rudenišką kilimą auksaspalviais lapais. Ir džiaugsmingai suvokiame, kad ruduo visas mūsų mintis ir svajas nudažė ryškiomis spalvomis…

Besidžiaugdami rudens paskleista įvairių spalvų palete, užaugintu gausiu derliumi, nusprendėme RUDENĖLĮ pasikviesti į savo darželį. Todėl, kaip ir kiekvienais metais, surengėme tradicinę rudens gėrybių parodėlę, kurią pavadinome „Rudens karalystėj daržovių puota“. Visą savaitę tėveliai kartu su vaikučiais kūrė iš vaisių, daržovių ir gamtinės medžiagos įvairiausius personažus ir siužetus. Įstaigos galerija pasipuošė įvairiaspalviais parodėlės eksponatais. Vaikai ir jų tėveliai, darydami įvairius darbelius iš vaisių, daržovių ir kitų rudens gėrybių, nustebino visus savo išradingumu, kūrybiškumu, meniškumu. Parodėlė pritraukė daug lankytojų, kurie džiaugėsi, kad kiekvienas darbelis savaip gražus ir įdomus.

Dėkojame vaikučiams ir jų tėveliams už kūrybiškus darbelius ir aktyvų dalyvavimą parodėlėje.

IMG_5713 IMG_5802
IMG_5805 IMG_5731

Paruošė pavaduotoja ugdymui Valerija Ubartienė