Rudens gėrybių parodėlė „Rudenėlis atkeliavo“

IMG_5142 (4)

Pilnas sodas kriaušių,

Obuolių gardžiausių.

Pilnos šakos slyvų linko,

Rudenėlis jas surinko.

Ruduo mums patinka ne tik dėl savo nepakartojamo grožio, bet ir dėl gausybės gėrybių. Menininkai tapo paveikslus, kad pavaizduotų rudens spalvas ir atspalvius. Juk ir pats ruduo yra gamtos dailininkas, nes jis mums pamėtėja neįtikėtinų spalvų kompozicijų.

Kaip ir kasmet, savo galeriją nusprendėme išpuošti rudens gėrybėmis. Parodėlėje „Rudenėlis  atkeliavo“ aktyviai dalyvavo visų grupių (netgi lopšelio) vaikučiai ir jų tėveliai. Ištisa galerijos palangė pasipuošė įvairiausiomis kompozicijomis iš uogų, daržovių ir vaisių. Vaikučiai kvietėsi savo tėvelius, kad pasidžiaugtų visi kartu pačių sukurtomis gamtos grožybėmis. Visa įstaigos bendruomenė grožėjosi šiais nuostabiais meniškais kūriniais.

FotorCreated

Skyriaus vedėja Valerija Ubartienė