„Rieda ratai rateliukai“

Rugsėjo 16–22 dienomis minima – Europos judumo savaitė, kuria siekiama atkreipti dėmesį į transporto keliamą žalą žmogaus sveikatai, gamtai ir aplinkai. Savaitė, per kurią skatinama kuo daugiau aktyviai judėti.

Rugsėjo 19 dieną organizavome paspirtukų maratoną „Pari pari.“ Vaikai smagiai suko ratus, draugiškai lenktyniaudami, įveikdami kliūtis. Tikslas buvo ne laimėti, o judėti. Rugsėjo 21 dieną minėdami tarptautinę dieną be automobilio prisijungėme prie Respublikinės ikimokyklinių įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) akcijos „Rieda ratai rateliukai 2018“.

Į akciją aktyviai įsijungė visa darželio bendruomenė, vaikai, darbuotojai, tėvai. Darželio kiemas prisipildė linksmo šurmulio, ratuoti įvairia bemotore technika linksmai ratus suko nuo didžiausio iki mažiausio akcijos dalyvio, nepamiršdami dėmesį kreipti ir į perspėjamuosius ženklus (žalia, geltona, raudona). Renginys užbaigiamas paleidžiant į orą balionus, su taikos palinkėjimu visam pasauliui.

Pedagogų metodinio būrelio pirmininkė Asta Jankauskienė