Respublikinės karpinių parodos „Apjuosiu gimtinę“ uždarymas

Visi gražūs dalykai turi pradžią ir pabaigą. Atrodo taip nesenai paskelbėme ir pakvietėme visas ikimokyklines įstaigas sudalyvauti  Respublikinėje  karpinių parodoje „Apjuosiu gimtinę“ skirtą Lietuvos 100 – mečiui paminėti.

Džiugu, kad į mūsų kvietimą atsiliepė, ir atsiuntė savo karpinius Alytaus, Kauno, Panevėžio miestų ikimokyklinių įstaigų auklėtojos su savo auklėtiniais. Dėkingi, kad ir artimiausi mūsų kaimynai Papilės S. Daukanto gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kregždutė“, Akmenės gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Gintarėlis“, Naujosios Akmenės L/d „Atžalynas“ auklėtiniai atsiuntė savo darbelius .

Žinoma, didžiąją dalį ekspozicijos sudarė mūsų įstaigos auklėtinių, kuriems padėjo auklėtojos Snieguolė Bogužienė, Asta Jankauskienė, Danutė Kriaučiūnienė, dailės mokytoja Ingrida Žadeikienė darbeliai. Esame labai dėkingi mamytėms, kurios neliko abejingos, tai V. Žurauskienė, D. Vireikienė, V. Varanavičienė, S. Voverytė, M. Pociūvienė, I. Rakštienė, L. Joniškienė ir taip pat sudalyvavo šioje parodoje.

Karpiniai buvo eksponuojami Ventos regioninio parko, lankytojų centro parodų salėje. Vasario 28 dieną susirinkome paskutinį kartą pasidžiaugti, apžiūrėti  parodą ir visiems dalyviams padėkoti. Mažieji dainorėliai padainavo kelėta dainelių, Dovydas Aužbikavičius ir Amelija Kondrotaitė padeklamavo eilėraštukus, o visiems karpinių autoriams buvo įteiktos padėkos ir saldžios dovanėlės.

Padėkos buvo išsiųstos visiems parodos dalyviams.

Metodinio darbo organizatorė Ingrida Žadeikienė