Popietė „Saulelės ratu“

Saulelė, ilgindama dieną, persiritusi į antrą žiemos pusę, kopia dangaus skliautu ir jau pranašauja artėjantį pavasarį. Per patį pusiaužiemį ,,Boružėlių“ grupės tėveliai ir vaikai, vadovaujami auklėtojos Danutės Kriaučiūnienės, dalyvavo pramoginėje – praktinėje popietėje ,,Saulelės ratu“. Popietės metu skambėjo sekamos pasakos, sakmės, paukščių pasikalbėjimai. Visi kartu žaidė smagius liaudies žaidimus. Netrūko liaudies išminties, senolių pastebėjimų ir patarimų.

Žiema – toks laikas, kai visi darbai nudirbti, naujus pradėti dar ankstoka, tad metas pasirūpinti savimi. Auklėtoja pakvietė tėvelius ir vaikus pasigaminti tepalą ir kvepiančius maišelius. Po darbų smagu pasivaišinti arbata. Gera kartu, tad popietė neprailgo ir niekas neskubėjo namo. Buvo jauku ir gera visiems.

Auklėtoja metodininkė Danutė Kriaučiūnienė