Pavasario renginiai „Berželyje“

Kiekvienas pavasaris būna dosnus įvairiais renginiais , kuriuose aktyviai dalyvauja ne tik vaikai, pedagogai, bet ir visa bendruomenė. Prisijungėme  prie socialinio projekto taikai ir vienybei žemėje „Mūsų namai – dorybių žemė“ ne tik šokiu, bet ir darbeliais, kurios pateikė priešmokyklinės grupės „Pelėdžiukai“ ugdytiniai , pedagogė A. Jankauskienė. 

Dalyvavome parodoje  „Margutis“, kurią organizavo Ventos miesto kultūros namai. Visi smagiai  šėlome lauke I.Žadeikienės ir J. Pakalniškienės  organizuotoje „Linksmojoje mankštelėje“. 

Įsijungėme į respublikinę ikimokyklinio  ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos organizuotą akciją „Judrūs vaikai – gamtos draugai“, parodydami, kad aktyviai veikti lauke, galima ne tik sportuojant, bet ir tvarkantis savo aplinką.

Dalyvavome ir kasmetinėje talkoje „Darom“, priešmokyklinukai padėjo tvarkytis sporto salėje mažesnieji talkino lauke, surinkdami medžių šakeles.

Paminėdami Pasaulinę Judėjimui sveikatos labui dieną  dalyvavome šventėje „Kamuolio diena 2019“. Ugdydami žingeidų, aktyvų, vaiką nuo mažens mes  parodome, kad kiekviena diena gali būti prasminga, kupina įspūdžių ir veiklos.

Asta Jankauskienė pedagogų metodinio būrelio priminkė