Paukščių takas į gimtinę

“Pelėdžiukų” grupės pedagogės sukvietė tėvelius ir vaikučius į renginį “Paukščių takas į gimtinę”.

Renginys prasidėjo Brigitos Volskytės atliekama dainele, pritariant kanklėms (muzikos mokyklos mokytoja Auksė Nainytė).

Visus susirinkusius maloniai nuteikė etnografinio ansamblio “Ciruliukai” nuotaikingas pasirodymas (vadovė Jūratė Kesminienė).

Vaikučiai su tėveliais pasiskirstė į komandas ir visi kartu dalyvavo viktorinoje apie paukščius. Užduotys sekė viena po kitos: patarlės, priežodžiai, balsų pamėgdžiojimas, mįslės, paveikslų pažinimas ir daug dainų. Visos užduotys buvo susijusios su paukšteliais. Kiekvienos komandos dalyviai  labai nuotaikingai ir  entuziastingai stengėsi kuo greičiau atlikti jiems pateiktas užduotis. Surinktų balų skaičius nuolat šokinėjo tai vienos, tai kitos komandos naudai. Pasibaigus užduotėlėms ir suvedus rezultatus, paaiškėjo, kad visos komandos surinko vienodą balų skaičių. Nugalėjo draugystė ir puiki nuotaika. Visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais.

Dėkojame vaikučių tėveliams, kad jie taip gausiai susirinko ir buvo labai aktyvūs.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Asta Jankauskienė ir Valerija Ubartienė