Netradicinių eglučių paroda „Ji ne tik skarota ir ne tik žalia“

IMG_6367

Nutilus švenčių šurmuliui, pailsėję įsiliejome į kasdieninių darbų sūkurį. Mintimis norisi sugrįžti į praėjusius metus ir pasidžiaugti. Pasidžiaugti įstaigos renovacija; pasidžiaugti visais, darniai dirbančiais bendruomenės nariais, nestokojančiais entuziazmo ir kūrybiškumo; pasidžiaugti įstaigos tarybos veikla.

Ruošiantis Kalėdų šventėms, įstaigos taryba paskelbė netradicinių eglučių konkursą. Dėkoju visiems, aktyviai dalyvavusiems – Vladislovui ir Danutei, Snieguolei ir Redai, Birutei ir Ritai R., Audronei ir Liudai, Gintautui ir Adėlei, taip pat ugdytiniui Juliui. Jų nuostabūs darbai papuošė įstaigos galeriją. Renkant eglę karalienę, „varžėsi“ dvi eglutės. Tai Audronės ir Danutės V. darbai. Auklėtojos Audronės eglutė tapo egle karaliene. Labai gerai įvertinta ir sekretorės Danutės meniška, kruopščiai numegzta eglutė. Danutės V.darbas taip pat dalyvavo Delfi foto konkurse „Rankų darbo kalėdinės puošmenos“, kuriame laimėjo IV-ą vietą.

Šiuo metu netradicinių eglučių paroda „Ji ne tik skarota ir ne tik žalia“ vyksta miesto bibliotekoje. Kviečiame apsilankyti.

IMG_0091 IMG_0116
IMG_0121 IMG_6365

Įstaigos tarybos pirmininkė Danutė Kriaučiūnienė