MOKYTOJŲ DIENOS ŠVENTĖ

Didžiausioj Tavo šventėj.

Ir mylinčių akių kalba –

Išmokyk mus gyventi.

Visi Mokytojai buvo pakviesti į muzikos salę. Šventinė nuotaika tvyrojo visame kame: rudeniu alsuojančios gėlės salėje, džiugiai besišypsantys vaikučiai ir patys mokytojai, tokie rimti ir susimąstę, pasipuošę. Šventės vedėja (priešmokyklinio ugdymo pedagogė Snieguolė Bogužienė) šiltais žodžiais sveikino savo kolegas su tokia gražia profesine švente. Vaikučių būrys(ir mūsų mažųjų ugdytinių, ir gimnazijos mokinukų) deklamavo eiles, šoko ir dainavo. Juos paruošė mūsų pedagogės (Jūratė Petrošienė, Rima Juškuvienė ir Snieguolė Bogužienė). Malonus siurprizas buvo pačios muzikos mokytojos Jūratės Petrošienės atliekama daina, skirta savo kolegoms.

Mokytojus sveikino ir skyriaus vedėja Valerija Ubartienė. Ji įteikė padėkas už ilgametį ir nuoširdų pedagoginį darbą su pačiais mažiausiais ugdytiniais – ikimokyklinukais. Danutė Kriaučiūnienė jau 35 metus išdalino, kasdieną jais besirūpindama, tarsi antroji mama. Jūratė Petrošienė 30 metų moko darželiečius dainuoti ir šokti. Nei viena šventė nepraeina be šios mokytojos . Taip pat buvo pasveikinta naujai pas mus pradėjusi dirbti meninio ugdymo mokytoja Ingrida Žadeikienė.

Šventinių sveikinimų netrūko ir grupėse. Tėveliai kartu su vaikučiais sveikino pedagoges su jų švente.

Ir gamta pasveikino Mokytojus, pasipuošdama margaspalvėmis lapų kompozicijomis. Žiūri pro langą į auksaspalvį kilimą ir nejučia atsidūsti: prabėgo dar vieneri pedagoginiai metai. Atrodo, vargo ir rūpesčių kaip ir nebūta. Širdis džiaugsmingai suspurda. Ir tu supranti, kad dar privalai eiti į priekį, ten, kur klega mažieji tavo ugdytiniai.

Skyriaus vedėja Valerija Ubartienė