Mažieji šaškių meistrai

Balandžio 4 dieną vyko, jau tradicinėmis tapusios, Akmenės rajono savivaldybės organizuotos ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikų šaškių varžybos. Komandos, iš septynių darželių, rinkosi N. Akmenės lopšelyje darželyje „Atžalynas“.

Mūsų įstaigą atstovavo Beatričė Rimkevičiūtė, Emilija Žurauskaitė, Meinardas Galeckas iš priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės, pedagogė A. Jankauskienė ir Nojus Žurauskas iš priešmokyklinės „Bitučių“ grupės, pedagogė Snieguolė Bogužienė.

Varžybų tikslas – ugdyti sąmoningą, pilietiškai aktyvų, žingeidų žmogų. Vaikai skatinami domėtis ir pamėgti šaškių žaidimą. Šia veikla susidomėjo ne tik vaikai, bet ir tėveliai, kurie ir namuose su vaikais pažaidžia šaškėmis. Džiugu, kad net 2 prizines vietas iškovojo mūsų ugdytiniai, tai Beatričė Rimkevičiūtė, mergaičių tarpe tapo 1 vietos laimėtoja , o Nojus Žurauskas berniukų tarpe užėmė 3 vietą. Grįžus pasitiko grupės draugai ir skyriaus vedėja Valerija Ubartienė, kuri pasveikino nugalėtojus.

Asta Jankauskienė priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė.