Mažieji šaškių laimėtojai

Balandžio 17 d.Ventos gimnazijos ikimokykliniame skyriuje „Berželis“ vyko jau tradicija tapusios 5-7 m. amžiaus vaikų šaškių turnyras. Šaškės –patrauklus stalo žaidimas, vis labiau mėgiamas vaikų. Žaisdami vaikai išmoksta vertinti ir valdyti situaciją, ieškoti geriausių sprendimų būdų. Ugdomos  asmenybės savybes greitai ir išmintingai veikti, nuostatą draugiškai žaisti, mokėti ne tik laimėti, bet garbingai ir pralaimėti. Lavinamas vaikų dėmesys, loginis mąstymas, gebėjimas žaisti laikantis nustatytų taisyklių.

Vaikai varžėsi dėl galimybės atstovauti rajoninėse šaškių varžybose. Nugalėtojais tapo berniukų tarpe Arnas Girdžius ir Titas Pocius,  o mergaičių tarpe Ugne Valantinaitė  ir Deira Budrikaitė. 19d. varžybos vyko N.Akmenės l/d.“Buratinas“. Mūsų įstaigos ugdytiniams sekėsi gerai. Arnas Girdžius  užėmė 1 vietą berniukų tarpe (ped. Asta Jankauskienė), o Ugnė Valantinaitė 3, mergaičių tarpe (ped. Snieguolė Bogužienė). Visi vaikai buvo apdovanoto padėkomis ir knygelėmis, o nugalėtojai ir medaliais.

Metodinio būrelio pirmininkė Asta Jankauskienė