Mamyčių šventė „Gėlių pieva Mamai“

Visos darželio grupės kruopščiai ruošėsi pačiai gražiausiai šventei – Motinos dienai. Repetavo kūrinėlius, savo rankomis pagamino spalvingas dovanėles.

Muzikos salė dvelkė pavasariniais žiedais, kurių kompozicijas kūrė ir pedagogai, ir vaikučiai. Kiekvienos grupės šventė išsiskyrė savo individualiais papuošimais ir koncertine programėle. Lopšelio „Saulės zuikučių“ grupės mažiausieji artistai per visą programėlę elgėsi drąsiai, neieškojo savo mamyčių. Tik šventės pabaigoje, paėmę jas už rankos, vedėsi į ratelį.

„Viščiukai“ taip pat dar nedideli, bet pakankamai išradingi. Pasipuošę varliukų karūnėlėmis, drąsiai deklamavo eilėraštukus, šoko ir dainavo ratelius. „Kačiukai“ spalvingai pasipuošė savo scenos vietą, džiugino mamytes savo skambiomis dainelėmis, muzikiniais žaidimais. Vyresniosios „Nykštukų“ grupės vaikučiai nuotaikingai sušoko ritminį šokį, kuris labai patiko mamytėms. Jie taip pat drąsiai deklamavo eilėraštukus apie mamytes. „Boružėlių“ grupė mamytėms ne tik paruošė meniškas dovanėles, bet ir skyrė joms savo skambiausias daineles ir šokį su širdutėmis apie pavasarį.

Mišri priešmokyklinė „Sveikuoliukų“ grupė mamyčių širdis suvirpino svajingu šokiu pagal dainelę „Tuk, širdele, tuk tuk“. Visi šventei paruošti numeriai išsiskyrė meniškumu. Reikėjo įdėti daug darbo, kad paruošti tiek sceninių dekoracijų, karūnėlių ir kitų atributų. Priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės vaikai savo mamytėms paruošė nuotaikingą vaidinimą, šoko ir dainavo, įteikė pavasariškas dovanėles.

Džiaugsmingiausias visų grupių šventinis momentas buvo tas, kai pabaigoje bendrame ratelyje linksmai sukosi ir vaikučiai, ir jų mamytės. Tuomet supranti, kaip vaikams labai reikia Mamytės meilės ir šilumos.

 

Skyriaus vedėja Valerija Ubartienė