„Lietuvos mažųjų žaidynių“ I-etapo festivalis

Kovo 9-ąją dieną Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje „Berželis“ įvyko Respublikinio projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ I-etapo festivalis, kurio iniciatoriai ir organizatoriai yra Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.

Renginyje dalyvavo 5 grupių vaikai bei auklėtojos. Renginys prasidėjo iškilminga eisena su olimpiniais plakatais, smagia apšilimo mankšta. Po to mažieji dalyviai buvo suskirstyti į komandas po 8-10 vaikus, jie varžėsi 6 estafetėse, kuriose galėjo pademonstruoti savo greitumą, vikrumą, šoklumą ,bei gebėjimą veikti komandoje.

Visos komandos užduotis įveikė puikiai ir įrodė, kad ne visada sporte laimi tik viena komanda. Čia sekėsi laimėti visiems – vieni buvo greitesni, kiti tiksliau mėtė, ar vikriau įveikė kliūtis. Po rungtynių visi vaikai gavo atminimo diplomus.

Renginio organizatorės ir vedėjos Asta Jankauskienė, Rita Račienė