„LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNIŲ“ 2019 m. II – asis etapas

Jau penktus metus mūsų darželio ugdytiniai ir pedagogai dalyvauja Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“. Projekto organizatoriai (RIUKKPA) – respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija, kurios tikslas didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

„Mažųjų žaidynėse“ vaikai ne tik lenktyniauja, geba būti vikrūs, bet ir bendrauja, žaidžia, padeda vienas kitam. Tai šventė, iš kurios kiekvienas išeina ne tik su apdovanojimu, bet ir geriausiomis emocijomis, kurias sukelia sportas.

Š. m. kovo 22 d. Akmenės sporto rūmuose vyko Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės – 2019 – II – ojo etapo varžybos. Žaidynėse dalyvavo penkios rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų komandos. Mūsų įstaigos komanda laimėjo ir pateko į finalinį festivalį, kuris vyks Palangoje.

Sveikinam „Viščiukų“ grupės komandą, atstovavusią mūsų įstaigai: Eliją Jančiūtę, Austėją Byčiutę, Rugilę Puidokaitę, Dominyką Urboną, Dovydą Aužbikavičių, Justą Kontenį. Dėkojame Austėjos mamytei už buvimą kartu ir palaikymą.

Grupės auklėtojos Rasa Užienė, Esmeralda Gerasimova