„Lietuvos mažųjų žaidynių“ 2018 m.II etapo laimėtojai

Mūsų darželio ugdytiniai ir pedagogai dalyvauja Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės 2018“. Projekto organizatoriai respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA), Lietuvos Tautinis olimpinis komitetas (LTOK). Projekto tikslai: didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį, skatinti Lietuvos ikimokyklinių įstaigų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

Pirmasis žaidynių etapas vyko lopšelyje-darželyje , kur smagiai sportavo visų grupių vaikų komandos. Antrasis etapas vyko rajone. Mūsų ugdytinių komanda tapo laimėtoja ir vyks į baigiamąjį etapą Palangoje. Vaikus ruošė pedagogė Rita Račienė ir Asta Jankauskienė.

Įstaigos metodinio būrelio pirmininkė Asta Jankauskienė