KELIONĖ Į KNYGŲ ŠALĮ

Š.m. kovo 21d. „Viščiukų“ grupės ugdytiniai su auklėtojomis apsilankėme miesto bibliotekoje. Kelionės tikslas: sužadinti vaiko domėjimąsi knyga, padėti ją pamilti, sužinoti, kur laikomos knygos, susipažinti su bibliotekininko profesija.

Šiltas bibliotekos darbuotojų priėmimas mažiesiems suteikė gerą nuotaiką, suteikė daug įspūdžių.

Bibliotekininkė Daiva Balčiūnaitė parodė daug vaikiškų, spalvingų knygelių, pasiūlė jas pavartyti ir susipažinti su įvairiais knygučių personažais. Vaikučius nustebino su netradicinėmis lėlytėmis. Parodė filmuką „Stebuklingos skraidančios Moriso Lesmuro knygos“. O geroji bibliotekininkė Roma Miltinienė leido mažiesiems bibliotekoje truputį atsipalaiduoti ir pažaisti tarp knygų labirintų, surasti pasislėpusius draugus. Viešnagė šilta ir prasminga.

Grupės auklėtojos Rasa Užienė, Esmeralsa Gerasimova