,,Išsaugokiem ton, kon buočę palėka“

Kovo 7 d. Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje ,,Berželis“, vyko renginys ,,Išsaugokiem ton, kon buočę palėka“. Skirtas paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, taip pat Žemaitijos (Žemaitėjes) 800 – ąsias metines.

Renginio metu mažieji darželio ugdytiniai kartu su muzikos mokytoja dainavo žemaitiškas daineles, dalinosi senoviniais receptais apie sveikatą, sekė žemaitišką pasaką. Įstaigos logopedė įsiliejo į renginį su pilna pintine prizų už atspėtus žemaitiškus žodelius. Žaidimo metu buvo patikrintos ne tik vaikų žinios, bet ir darželio vedėjos ir auklėtojų.

Visi pasirodė puikiai. Linkėjome vieni kitiems sveikatas, laimes, džiaugsmą ir žyvatos. Renginio pabaigoje vedėja apdovanojo vaikučius ir auklėtojas dalyvavusius konkursuose susijusius su žemaičių kalba.

Renginio organizatorės: logopedė Renata Janulienė, muzikos mokytoja Jūratė Kesminienė