Gražūs žodeliai iš mažos širdelės

2018 m. vasario 14 dieną darželyje “Berželis” paminėjome Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – Lietuvos gimtadienį. Gimtadienis džiugi šventė – tad į salę susirinkome pasipuošę trispalvėmis širdelėmis, apsirengę tautiniais rūbais. Pasigirdus tautinės giesmės melodijai, visi paminėjimo dalyviai – ir vaikai, ir suaugę – giedojome Lietuvos himną.

Dovanojome savam kraštui tai, kuo patys gyvename ir džiaugiamės – savo šypsenas, skambias dainas, linksmus šokius ir lietuvių poetų eiles, kurias deklamavo mažieji skaitovai: Matas Urbonas (“Nykštukų” grupė, aukl. Reda Petkevičienė); Lėja Varanavičiūtė (“Boružėlių” grupė, aukl. Danutė K.); Dominykas Urbonas, Austėja Byčiutė, Dovydas Aužbikavičius (”Viščiukų” grupė, aukl. Rasa U.); Sofija Kostiugovaitė, Deimantė Paušaitytė, Brigita Volskytė (“Pelėdžiukų” grupė, aukl. Asta J.); Viltė Pociūtė, Vilius Markušenko, Goda Kazlauskaitė (“Bitučių” grupė, aukl. Snieguolė B.).

Šventė suteikė daug džiugių emocijų vaikams, visai darželio bendruomenei. Nuoširdžiai dėkojame vieni kitiems už buvimą kartu.

Šventinio renginio vedėja Snieguolė Bogužienė