Eglučių parodos pristatymas Ventos bibliotekoje

 darzelio eglutes

Metai prasidėjo gražiais darbais. Norisi pasidžiaugti glaudžiu bendradarbiavimu su partneriais: biblioteka, neįgaliųjų klubu “Dalia". Malonu prisiminti renginio, vykusio Ventos miesto bibliotekoje, akimirkas. Susirinkome pasigėrėti neįgaliųjų klubo “Darbštuolių"būrelio rankdarbių paroda, pristatėme savo bendruomenės netradicinių eglučių parodėlę,,Ji ne tik skarota ir ne tik žalia".
Džiaugiamės bibliotekos darbuotojų Romos ir Daivos entuziazmu, kūrybiškumu, gebėjimu sutelkti miesto visuomenę. Čia durys atviros visiems – ir norintiems ką nors pamatyti, ir turintiems ką parodyti. Malonu, kad bendradarbiavimo saitai vis tvirtėja, numatomos gairės ateities užmojams.

IMG_4690 n IMG_4719

Kolektyvo tarybos pirmininkė D.Kriaučiūnienė