Diena bibliotekoje

Pasaulio pažinimas plečiasi nuo artimiausios aplinkos. Kai jau susipažinai su įstaiga, kurią lankai, laikas keliauti ir toliau. Kiekvieną dieną vaikai girdi sekamas pasakėles, varto knygeles, tad pats laikas susipažinti ir su biblioteka.

Čia tikrų tikriausi knygų namai. Maloniai pasitikusios bibliotekininkės Daiva ir Roma aprodo, papasakoja, paskaito ir kartu varto knygeles. Informuoja vaikus, kaip galima tapti bibliotekos skaitytoju. Supažindina vaikus ir su bibliotekininko profesija. Daugelis vaikų čia lankėsi pirmą kartą, tad susidomėjimas buvo didelis. Vaikai žadėjo atsivesti tėvelius ir kartu imti knygeles skaitymui. Taip žingsnelis po žingsnelio priešmokyklinės grupės „Pelėdžiukai“ ugdytiniai plečia savo akiratį.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė auklėtoja metodininkė Asta Jankauskienė