Dalyvavome vaikų ir moksleivių – liaudies kūrybos atlikėjų konkurse „Tramtatulis 2019“ konkurse

Naujosios Akmenės kultūros rūmuose vyko rajoninis vaikų ir moksleivių – liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis 2019“. Mūsų darželį atstovavo Sofija Kostiugovaitė (ruošė priešmokyklinio ugdymo pedagogė Asta Jankauskienė) ir Brigita Volskytė (ruošė muzikos mokytoja Jūratė Kesminienė)). Brigita Volskytė pateko į Žemaitijos regioninį etapą Telšiuose.

Kovo 24 d. Brigita Volskytė dalyvavo konkurso „Tramtatulis 2019“ Žemaitijos regioniniame ture, kuris vyko Telšiuose, Žemaitijos teatre.

Džiaugiamės mūsų auklėtinės Brigitos Volskytės pasiekimais, taip pat dėkojame jos mokytojai Jūratei Kesminienei už puikų mažosios dainininkės paruošimą

Skyriaus vedėja Valerija Ubartienė