Grupės

SAULĖS ZUIKUČIŲ GRUPĖ  Grupėje dirba auklėtojos Audronė Gartvikienė, Laima Borusienė ir auklėtojos padėjėja Lidija Klovas. Grupė pasirinkusi kalbinio vaikų ugdymo pakraipą.

saulės zuikiai

VIŠČIUKŲ GRUPĖ Grupėje dirba auklėtojos Vida Golovanova, Laima Borusienė ir auklėtojos padėjėja Inga Sasnauskaitė. Grupė pasirinkusi gamtinio ugdymo pakraipą.

visciukai

NYKŠTUKŲ GRUPĖ Grupėje dirba auklėtoja-metodininkė Danutė Kriaučiūnienė, vyresnioji auklėtoja Reda Petkevičienė ir auklėtojos padėjėja Veronika Šukienė. Grupė pasirinkusi etninę pakraipą.

nyksštukai

BORUŽĖLIŲ GRUPĖ Grupėje dirba auklėtojos Snieguolė Bogužienė, Roberta Tamašauskaitė ir auklėtojos padėjėja Vida Pinskienė. Grupė pasirinkusi meninio ugdymo pakraipą.

boruzėlės

SVEIKUOLIUKŲ GRUPĖ Su ugdytiniais dirba priešmokyklinio ugdymo pedagogė-metodininkė Violeta Pukinskytė ir auklėtojos padėjėja Genovaitė Žakienė. Grupė pasirinkusi sveikos gyvenseno pakraipą.

sveikuoliukai

KAČIUKŲ GRUPĖ Grupėje dirba vyresnioji auklėtoja Rita Račienė, auklėtoja Roberta Tamašauskaitė ir auklėtojos padėjėja Lina Abromavičienė. Grupė pasirinkusi estetinio ugdymo pakraipą.

kaciukai

PELĖDŽIUKŲ GRUPĖ Su ugdytiniais dirba priešmokyklinio ugdymo pedagogė-metodininkė Asta Jankauskienė ir auklėtojos padėjėja Sandra Tiškutė. Grupė pasirinkusi “Geros pradžios” pakraipą.