Atrasti gerumą ir pasidalinti su kitais…

Adventas – tai dėkingumo, dovanojimo, gerumo, dalinimosi ir davimo kitiems laikotarpis. Tai metas, kai turime padėti vaikams suprasti, kad didžiausia ir gražiausia dovana yra besąlygiško davimo ir gerumo dovana kitam, rūpinimosi kitu veikla.

Darželyje su vaikais prie advento žvakelių daug kalbamės apie gerumą, užuojautą ir pagalbą, kaip mes jaučiamės padarę gerą darbelį kitam ir kodėl taip jaučiamės.

Todėl mielai prisijungėme prie Ventos gimnazijos organizuojamos gerumo akcijos beglobiams gyvūnams: pasiuvome gultus, nupirkome maisto šuniukams ir kačiukams.

„Sveikuoliukų“ grupės vaikai dėkingi tėveliams, grupės auklytėms ir kitiems, geros valios, žmonėms, kurie nuoširdžiai pažvelgė į kvietimą pagelbėti nuskriaustiems gyvūnėliams ir tuo pačiu parodė atjautos ir gerumo pavyzdį.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Snieguolė Bogužienė