Akcija „Visa Lietuva šoka 2017“

Nuvilnijo smagi ir turininga akcija „Visa Lietuva šoka“, prie kurios prisijungė ir mūsų darželio bendruomenė, nuo mažiausiųjų iki visų kitų. Ši akcija populiarina lietuvišką tradicinį šokį. Šokdamas kiekvienas patiria tikrą džiaugsmą. Jis kyla iš to, kad tradicinį liaudies šokį ir nemokėdami nesunkiai galime sušokti – pakanka pasižiūrėti į kitus. Vienas iš svarbiausių akcijos tikslų – įtraukti į liaudies šokio sūkurį kuo daugiau visuomenės, kad būtų šokis kiekvienam prieinamas, išbandytas ir pamėgtas. Vaikučiai buvo linksmi, smagiai sukosi rateliuose ne tik su pedagogais, bet kartu ir su mamytėmis, kurios mielai prisijungė. Įstaigoje liaudies šokių vaikai mokosi visus metus, jais paįvairindami rytmečius ir šventes.

Metodinio būrelio pirmininkė Asta Jankauskienė